Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Afkan Halı Yıkama

Afgan Halı Yıkama işlemini yaparken dikkat etmek gerekir, Afgan halıları yıkanması en zor halılar arasındadır, koyu kırmızı renklerin çoğunlukta olduğu bu halılara su temas ettiğinde renkleri kusmaya başlar, deneyimli bir ekip eşliğinde yıkanmaz ise halının bütün desenlerine boya karışır ve halınız kullanılamayacak kadar kötü bir görüntüye bürünür, bu tarz halıların renklerinin birbirine karışmaması için sabitleyici losyonlar kullanılır sonrasında yıkanarak dezenfekte edilir.

Yıkama işleminde kullanılan losyonların hangi ölçüde nekadar verileceği de çok önemlidir. Bunun için geçmişi ve deneyimi olan firmaları tercih etmenizde fayda var afgan halıları tarzındaki halıların yıkama ücretleri diğer halılara oranla biraz daha fazla olabilir, halınızı ve sağlığınızı kaybetmek istemiyorsanız doğru yerdesiniz.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.

Deha halı Yıkama Afgan halılarınızı garantili temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Firmamız ayrıca Afgan halıların saçak ve tamir işlemlerinide orjinine uygun bir şekilde yapmaktadır.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.