Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

 

 

Başakşehir  halı yıkama, halı tamiri, koltuk yıkama işlemlerini, firmamız sektörün eniyi makine ve şampuanlarını kullanarak büyük bir titizlikle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.

Değerli Kartal sakinleri halılarınızı temizletmek için verdiğiniz firmalara lütfen dikkat ediniz. Ucuza halı yıkayan firmalara güvenmeyiniz günümüz şartlarında her ürüne zam yapılırken (mazot, elektrik, su, işçilik, gıda v.b) halı yıkamada kullanılan şampuanların ve leke sökücü ürünlerinde fiyatları artmaktadır. Halı yıkama firmasında iyi ürün kullanan, sigortasız işçi çalıştırmayan otomatik halı yıkama ve kurutma makineleri kullanan vergi mükellefi olan firmalar iyi hizmet den ödün vermemek için fiyatları yüksek tutmaktadırlar.

Değerli halılarınızın sokak aralarında toz toprak içinde kurutulmasını, kuyu suları kullanılarak ucuz şampuanlar ile temizlenmesini istemiyorsanız, geçmişi iyi olan kurumsal halı yıkama firmalarını tercih etmenizi öneririz.

Pusula halı yıkama firması olarak  Kartal ve çevresinde oturan müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Kaliteli ve hijyenik temizlik için halı yıkamada doğru adresiniz biziz.

      Ziyagökalp Halı Yıkama  Başakşehir 2Etap halı yıkama Başakşehir 1Etap Halı Yıkama Atakent Halı Yıkama Beşyol Halı Yıkama Cennet Halı Yıkama Cumhuriyet Halı Yıkama Fevzi Çakmak Halı Yıkama Gültepe Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama İstasyon Halı Yıkama Kanarya Halı Yıkama  Kartaltepe Halı Yıkama Kemalpaşa Halı Yıkama Sultanmurat Halı Yıkama Teyfikbey Halı Yıkama Yeni Mahalle halı Yıkama Yeşilova Halı Yıkama