Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Bünyan Halı Yıkama

Bünyan Halı Yıkama

Geleneksel Bünyan halıları Türkiye’de ve dünyada son derece popüler olan ve pek çok yerde kullanılan el dokuması halılardır. Kökeni Orta Asya’ya dayanan, büyük bir emek ve özenle dokunan ve yüzyıllardır devam eden Bünyan halısı yıkama bakımından da büyük bir özen ve hassasiyet gerektirir.

Bünyan Halısı Nasıl Yıkanmalıdır ?

Dokuma sıklığı fazla olan Bünyan halısı, el dokuması olduğu için hassasiyetle yıkanmalıdır.

Renklendirmesi de doğal boyalarla elde edildiği için yıkama esnasında fazla suda bekletmek veya yıkama işlemini uzatmak Bünyan halısının renklerinin solmasına neden olur.

Bu nedenle Bünyan halısı kısa sürede, hiç vakit kaybetmeden, nitelikli halı yıkama makineleri ve insan sağlığına zararlı kimyasallar içermeyen Doğal deterjanlarla yıkanmalıdır.

Sarma-Ambalaj : Havların yönüne doğru sarılır ambalajlanır.

LÜTFEN ! halı veya kilimi teslimatta hemen naylon ambalajından çıkarınız.

Zira naylon ambalaj içinde bekleyen halı veya kilim terleme yaparak nemlenir,küf,mantar ve kötü koku çüremesine sebep olur.

Bu ambalaj sadece nakliye ve teslimat içindir.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.