Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Esenkent Halı Yıkama

Esenkent halı yıkama firmamız halı tamiri ve değerli el doku halılarınızda çıkmayan şarap lekeleri, çay lekeler, kahve lekeleri gibi benzeri lekeleri halılarınızın bünyesinden çıkartmak için kurulmuş, özel donanımları olan halı yıkama ve halı tamir yeridir.

Esenkent  sakinlerine en iyi hizmeti vermek için sektörün en gelişmiş makine parkuruna ve ustalarına sahiptir. Firmamız kapalı çarşıda bulunan halı esnafına da yıllardır hizmet vermektedir.

Değerli ipek halılarınızı ve el dokuma halılarınızı Deha halı yıkama firmamıza tereddüt etmeden temizletmek ve tamir işlemlerini yaptırmak için verebilirsiniz. Bırakın kurumsal firmamız halılarınızı temizlesin, bakımlarını yapsın. Siz temizliğin tadını çıkartın.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.

Altınşehir Halı Yıkama Şahintepe Halı Yıkama Kayabaşı Halı Yıkama Ziyagökalp Halı Yıkama  Başakşehir 2Etap halı yıkama Başakşehir 1Etap Halı Yıkama Atakent Halı Yıkama Beşyol Halı Yıkama Cennet Halı Yıkama Cumhuriyet Halı Yıkama Fevzi Çakmak Halı Yıkama Gültepe Halı Yıkama Halkalı Halı Yıkama İstasyon Halı Yıkama Kanarya Halı Yıkama  Kartaltepe Halı Yıkama Kemalpaşa Halı Yıkama Sultanmurat Halı Yıkama Teyfikbey Halı Yıkama Yeni Mahalle halı Yıkama Yeşilova Halı Yıkama