Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Hadımköy Halı Yıkama

Hadımköy  halı yıkama, halı tamiri, koltuk yıkama işlemlerini, firmamız sektörün eniyi makine ve şampuanlarını kullanarak büyük bir titizlikle yıkayıp dezenfekte etmektedir.

Değerli Hadımköy sakinleri halılarınızı temizletmek için verdiğiniz firmalara lütfen dikkat ediniz.

Ucuza halı yıkayan firmalara güvenmeyiniz günümüz şartlarında her ürüne zam yapılırken (mazot, elektrik, su, işçilik, gıda v.b) halı yıkamada kullanılan şampuanların ve leke sökücü ürünlerinde fiyatları artmaktadır.

Halı yıkama firmasında iyi ürün kullanan, sigortasız işçi çalıştırmayan otomatik halı yıkama ve kurutma makineleri kullanan vergi mükellefi olan firmalar iyi hizmet den ödün vermemek için fiyatları yüksek tutmaktadırlar.

Değerli halılarınızın sokak aralarında toz toprak içinde kurutulmasını, kuyu suları kullanılarak ucuz şampuanlar ile temizlenmesini istemiyorsanız, geçmişi iyi olan kurumsal halı yıkama firmalarını tercih etmenizi öneririz.

deha halı perde yıkama firması olarak Hadımköy  ve çevresinde oturan müşterilerimize en iyi hizmeti vermenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Kaliteli ve hijyenik temizlik için halı yıkamada doğru adresiniz biziz

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.