Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Halkalı Halı Yıkama

Halkalı  halı yıkama, halı saçak tamiri, halı tamiri, yerinde halı yıkama ve koltuk yıkama işlemlerini İstanbul da yıllardır sorunsuz bir şekilde yaparak Halkalı  sakinlerine kaliteli hizmet sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların orjinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.

Firmamız Halkalı halı yıkama çalışmalarını sektörün en donanımlı makinelerini kullanarak yapmaktadır. Halkalı müşterilerimizin halılarını ücretsiz servislerimiz ile gelip, makbuz karşılığında teslim aldıktan sonra fabrikamıza getirmekteyiz. Halkalı  ve civarından toplanan halıların ölçümleri yapıldıktan sonra cinslerine göre ayrılır ve her bir halı, yıkama öncesinde toz makinelerinden geçirilerek tozlarından arındırılır.

Sonrasında cins ve türlerine göre yıkama işlemleri yapılır. Kapalı kurutma odalarında kurutulan halılarınız pis ve kirli hava ile kesinlikle temas etmez.

Era 111  şampuanları kullanan firmamız hiç bir masraftan kaçmadan halılarınızı tertemiz yıkar bahar kokuları ile adreslerinize teslim eder. Kapalı çarşı esnafı dahil birçok sanatçı ve spor camiasından kişilerin değerli el dokuma halılarının temizlik ve tamir bakım işlerini yapmaktayız.

Sizde Halkalı  güvenilir, kurumsal bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz, bırakın halılarınızı biz yıkayalım, siz temizliğin tadını çıkartın.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.