Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Ladik Halı Yıkama

 

 

 

 

 

Ladik halı yıkama ladik halı ve saçak tamiri işlemlerini firmamız deneyimli ve tecrübeli ekiplerimiz ile 15 yıldır garanti vererek yıkamakta ve dezenfekte etmektedir. Halılar genel olarak yapıldığı bölgelerin isimlerine göre ana gruplara, yörelerine göre ise alt sınıflara ayrılırlar. Ladik halıları kayseri ve civarında orta kalınlıkta dokunan değerli el dokuma halılardır.

Yıkamak için fabrikamıza gelen ladik halılar yıkama öncesinde renklerinin soluk olup olmadığına, saçaklarının sağlamlığı ve eksikliğine bakılır varsa çürümüş olan yerleri kontrol edilerek tespit edilir. Müşteri aranarak bilgilendirilir eğer istenirse ladik halı tamiri, ladik halı saçak tamiri ve renk bozuklukları iranlı ustalarca orjinine uygun olarak tamir edilir. Kontrol işlemi sonrasında ladik halıları toz dolabında döndürülerek tozlarından arındırılır. Renkleri kök boyasından yapılan ladik halılarını yıkamaya başlamadan evvel renk sabitleme işlemi uygulanır ve halı yıkama işlemin sokulur yıkanan halının gelberiside yapıldıktan sonra sıkma makinelerine konularak sularından tamamen arındırılır. Ladik halıları fabrikamızda kapalı kurutma odalarında sıcak hava üfleyen klima sistemleri ile kurutulur. Kapalı odalara asılan ladik halıları dışarıda bulunan kirli hava ve egzoz gazlarına bulanmadan hijyenik ortamlarda kurutulur. Kontrol işlemi yapıldıktan sonra ücretsiz servislerimiz ile ladik el dokuma halılarınız adrese teslim edilir.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.