Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Minotti Halı Yıkama

 

 

 

 

 

 İthal marka değerli minotti halılarını yıkayan tek firma biziz sorunsuz temizlik için

bizi arayın 0850 346 46 47

 

İstanbul da firmamız avrupanın en tanınmış markası olan minotti halılarını sorunsuz bir şekilde temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Sizde değerli minotti marka halılarınızı sorunsuz olarak temizletmek isterseniz firmamızı aramanız yeterli olacaktır. İpekli minotti halıları dail her çeşidini yıkamaktayız, SIRT KISMI ÖZEL KAPLAMA OLAN BU HALILARIN yıkama teknikleri çok farklıdır değerli minotti halılarınızın bozulmadan temizlenmesini sağlayan tek firmayız.Firmamız yıllardır kapalı çarşı esnafına hizmet vermekte olup endeğerli halıları garanti vererek temizler, dünyanın enkaliteli ipek halısı seçilmiş hereke ipekleri dahil tüm ithal halıları dezenfekte edebilecek donanıma ve ustalara sahiptir.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.