Firmamız 2004 yılından bu yana ustalıkla gerçekleştirmiş olduğu her türden halı yıkama işlerine, son yılların modern perdeleri arasında olan stor perde yıkama hizmetini de dahil etmiştir. Farklı bir mekanizma ile kurulan stor perde sistemleri temizliği detaylı ve dikkatli bir biçimde yapılmadığı zaman yeterince temiz olmaz ve bunun yanında da zahmetli bir iştir. Kaliteyi ve temiz bir hizmeti kendine ilke edinen firmamız tarafından,  stor perde yıkama hizmeti özenle gerçekleştirilmektedir.

İstanbul ilinde hizmet veren firmamızda son derece deneyimli ve yaptığı işin bilincinde olan personelimiz ile her türden halı, koltuk ve zebra perde – stor perde yıkama işlemi yapmaktayız. Güveniniz bizim için çok önemlidir. Temizlik hayati öneme sahip bir iştir. Bu konuda son sistem teknolojilere son derece hakim olan firmamızda, Türkiye’de sadece iki firmada mevcut bulunan temizlik makineleri ile hizmet sağlamaktayız.
Her gün gelişen teknolojiye ayak uyduran firmamızda, tüm makinelerimiz en son sistemlerle, mikropların eşyalarınızda üremesine fırsat vermeyen bir temizliği gerçekleştirmektedir. 
Firmamız İstanbul’da hemen hemen tüm ilçelerde hizmet vermeye devam etmektedir. Yaygın servis ağımız ile ücretsiz olarak, halı ve stor perdelerinizi adresinizden alarak, tertemiz, özenle paketlenmiş ve her türden mikroptan arındırılmış bir şekilde sizlere teslim ediyoruz. Stor perde yıkama işleminde hassasiyetle hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Zebra perdeler çift kat sistemli olup hem güneşlik hemde normal perde gibi kullanılan evlerin dekor ürünlerindendir. Özel kumaşlardan oldukları için bu perdelerin temizliği hassasiyet gerektirir. Yerinden sökülmesi ve takılması esnasında çok çok dikkatli olunması oluşabilecek sorunlardan kaçılmış olur.
Zebra perdeleriniz kumaş ve mekanizma bozulmalarına karşı garanti altındadır. Zebra perde yıkama işleminizi ilk günkü kadar temiz yapıp tekrar yerine takıyoruz. Firmamız yılların deneyimini teslimatta gözler önüne sermektedir.
İstanbuldaki firmalar arasında ilkleri yaşatan  zebra perde yıkama da özel makinalar kullanılarak hzimet vermektedir.