Bize Ulaşın

  • Yarımburgaz Mahallesi Fatih Caddesi No:43/A Küçükçekmece/İstanbul
  • 05348638302

Step Halı Yıkama

 

Firmamız step halıları profesyonel ekip ve ekipmanlarla temizlemekte ve dezenfekte etmektedir. Step halıları üretimleri gereği hassas halılar sınıfında yer almaktadır. Step halıların temizleme işleminde kullanılan ekipmanlar yurt dışından getirilmektedir, step halı için kullanılan bu losyon ve şampuanlar çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen doğada çözünürlüğü olan doğa dostu sağlıklı ürünlerdir.

Yıkadığımız Halı Çeşitleri; kum ipek halı, iran tebris halı, hereke ipek halı, çin ipek halı, nepal ipek halı, ipek halı, pera halı, feshane halı, obison halı, dalyana halı, bamboo halı ipekli, bambu ipekli halı, afgan halı, bünyan halı, ladik halı, develi halı, minotti halı, step halı, yağcıbedir halı, yahyalı halı, taşpınar halı, hint halı, yağcıbedir halı, antik halı, yörük halı, uşak halı, patchwork halı, ısparta halıları kapalı çarşı sisteminde firmamızda garantili yıkanıp dezenfekte edilir.

Halı Tamiri; her türlü el dokuma halıların ojinal saçak ve sökük tamirleri kapalı çarşıda iranlı ve türk ustalarımız eşliğinde yapılır.

Step halı kullanan müşterilerimizin bizden en çok istedikleri şey halı ipleri uzun olduğu için halı üzerine dökülen kırıntı ve saç tellerinden tamamen kurtulmak ve halı iplerinin aldıkların olduğu gibi kabarık olmasını sağlamak oluyor. Bizde pusula halı yıkama olarak müşterilerimizin isteklerini yerine getirmek için gerekli her şeyi temin etmekte ve sorunsuz hizmet sunmaktayız. Step halıları yıkamadan önce toz alma makinelerine vererek halı dibinde bulunan tüm toz ve kırıntılardan arındırıyoruz.

Temizleme ve dezenfekte işlemleri bittikten sonra üç taraklı özel yapım fırçalar ile iplerini ve yünlerini kabartarak step halılarınızı ilk günkü görünümlerine kavuşturuyoruz.

Step halılarınızı temizlemek için İstanbul <geneline ücretsiz servis  hizmeti sunmaktayız.